0,00 zł (0) Twój koszyk
do kasy suma: 0,00 zł

Co oznacza MY WY EKO?

Ekologiczne środki czystości

Biodegradowalne tabletki do zmywarek 25 szt. Biodegradowalne tabletki do zmywarek 25 szt.
Producent: SYNERGETIC
Cena: 33,19 zł
zobacz więcej
Biodegradowalne tabletki do zmywarek 55 szt. Biodegradowalne tabletki do zmywarek 55 szt.
Producent: SYNERGETIC
Cena: 66,39 zł
zobacz więcej

Środki czystości– wybierz ekologiczne rozwiązania z oferty MyWyEko.pl

MyWyEko.pl to naturalna drogeria internetowa, w której znajdziecie szeroki wybór środków czystości stworzonych w zgodzie z naturą. Ekologiczne środki czystości cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Dzięki zastosowaniu biodegradowalnych środków czystości nie zanieczyszczamy środowiska podczas sprzątania domu. Certyfikowana chemia gospodarcza nie powoduje niebezpiecznych emisji  dla naszego zdrowia i środowiska. W tej kategorii znajdziecie biodegradowalne proszki do prania, tabletki do zmywarki,  płynów do prania dla dzieci i niemowląt także z alergią, charakteryzujących się prostym, bezpiecznym składem oraz efektywnym działaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Środki czystości bez drażniącej chemii – sprzątanie w domu naturalnie

Wiele osób jest coraz bardziej świadomych faktu, że do środków czystości, dodawanych jest wiele sztucznych, szkodliwych substancji, które mogą szkodzić zdrowiu. W najpopularniejszych preparatach znajdują się substancje drażniące, przenikające do płuc, szkodliwe dla naszej skóry. Wszystkie te składniki mogą wywoływać reakcje uczuleniowe oraz podrażniać skórę i płuca. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że najbardziej wrażliwe na chemiczne dodatki są dzieci. To u nich najczęściej pojawiają się wysypki czy podrażnienia w reakcji na działanie drażliwej chemii gospodarczej. Ponadto użytkowanie drażniącej chemii gospodarczej powoduje szkodliwe emisje do środowiska. Na rynku istnieje cała gama środków czystości o wysokiej skuteczności, które są jednocześnie ekologiczne, biodegradowalne. Ich stosowanie podczas sprzątania w domu zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii i podrażnień. Ekologiczne środki czystości są wysoce skuteczne podczas prania ubrań białych i kolorowych a także ubranek dziecięcych. Biodegradowalna chemia gospodarcza usuwa brud i bakterie a jednocześnie może być używana przez kobiety w ciąży. Ekologiczne płyny do czyszczenia mogą być wykorzystywane do mycia zabawek i wszelkich powierzchni w pokojach dziecięcych, oraz w całym domu.

Biodegradowalne proszki i płyny do prania

W ofercie naturalnej Drogerii MyWyEko znajdują się między innymi certyfikowane, biodegradowalne proszki do prania. Zapewniają one wysoką skuteczność prania, usuwają plamy i trudne zabrudzenia. Jeśli zastanawiasz się, jak usnąć plamy z trawy, błota czy soków to użyj ekologicznych proszków do prania. Biodegradowalne płyny do prania ubranek dziecięcych nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Produkty dostępne w tej kategorii polecane są do skóry atopowej, swędzącej i wrażliwej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl