0,00 zł (0) Twój koszyk
do kasy suma: 0,00 zł

Co oznacza MY WY EKO?

Poszukujesz naturalnych świec, które stworzą odpwiednią atmosferę w Twoim domu lub miejscu pracy? Dodatkowo naturalne świece mogą stanwić element ozdobny wnętrza. Polecamy naturalne świece sojowe, świece z wosku pszczelego, świece z wosku manuka.

Co wyróżnia nasze świecie? Nie tylko niska cena czy szeroki wybór, ale również substancja do wyrobu świec, jaka została wykorzystana w procesie ich produkcji. Nasz sklep oferuje bowiem świece z sojowego, świece z wosku pszczelego, świece z wosku manuka, które są nie tylko bezpieczne i naturalne, ale również mają pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Przy takich świecach możesz się odprężyć i medytować. Jednocześnie naturalne świece mogą Ci umilić spotkanie w gronie znajomych lub spotkanie z przyjaciółką. W każdym wypadku naturalne świece potrafią stowrzyć niezwykłą atmosferę wnętrza światłem i zapachem.

Poznaj naszą ofertę naturalnych świec wytwarzanych ręcznie przez polskich producentów.

 

Naturalna Świeca sojowa Kaszmir Lunamoon Naturalna Świeca sojowa Kaszmir Lunamoon
Producent: Lunamoon
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Naturalna Świeca sojowa Magiczny Las Lunamoon Naturalna Świeca sojowa Magiczny Las Lunamoon
Producent: Lunamoon
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Naturalna świeca sojowa Palermo Naturalna świeca sojowa Palermo
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Naturalna świeca sojowa Sofia Naturalna świeca sojowa Sofia
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Naturalna Świeca sojowa Spa Lunamoon Naturalna Świeca sojowa Spa Lunamoon
Producent: Lunamoon
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Naturalna świeca sojowa Verona Naturalna świeca sojowa Verona
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej

Naturalne świece sojowe 

Świece sojowe wykonane są ze 100% wosku sojowego. Niektóre świece sojowe, szczególnie takie z przeznaczeniem do masażu mają dodatki naturalnych roślinnych maseł lub olejów tj. masło shea, olej kokosowy. Wosk sojowy jest produktem naturalnym, powstającym z ziaren soi. Podczas spalania świec sojowych wytwarza się o wiele mniej sadzy, niż w przypadku świec z parafiny, a ilość wydzielanego dwutlenku węgla jest mniejsza. Dodatkowo świeca sojowa nie emituje szkodliwych dla zdrowia substancji (benzen i toluen) i nie zanieczyszcza powietrza, którym oddychasz. Wosk sojowy nie brudzi. Wylany na meble czy ubrania bez problemu można wyczyścić lub sprać.

Świeca sojowa może być wykonana tradycyjnie z użyciem knota bawełnianego lub z zastosowaniem knota drewnianego, który jest specjalnie przeznaczony właśnie do świec sojowych. Niewątpliwą zaletą drewnianych knotów jest fakt, że są w 100% ekologiczne. W przypadku świec zapachowych drewniany knot powoduje, że zapach uwalnia się zdecydowanie szybciej, niż w przypadku spalania świec z bawełnianym knotem.

Świece sojowe z naturalnymi olejkami eterycznymi


Zastosowanie naturalnych olejków eterycznych i zapachowych w świecach sojowych to tylko dopełnienie jej naturalności. Świece sojowe to idealny produkt do aromaterapii, każdy z olejków eterycznych zawarty w takiej świecy ma inne właściwości, głównie relaksacyjne i odprężające.

 
Świece sojowe są robione ręcznie, na bazie nietoksycznego, wegańskiego i biodegradowalnego wosku sojowego częściowo uwodornionego. Wosk nie zawiera pestycydów, herbicydów, ropy naftowej ani jej pochodnych. Niska temperatura topnienia wosku sojowego sprawia, że świece z niego wykonane palą się prawie dwa razy dłużej niż świece parafinowe, a podczas spalania nie kopcą (emitują mniej dwutlenku węgla).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl