0,00 zł (0) Twój koszyk
do kasy suma: 0,00 zł
O nas

CO WŁAŚCIWIE OZNACZA MY WY EKO?

MY - NATURALNA DROGERIA INTERNETOWA

W WIELKIM SKRÓCIE MOŻNA BY POWIEDZIEĆ MY JESTEŚMY PONIEWAŻ WY JESTEŚCIE EKOLOGICZNI.

Ale to jest strona, gdzie chcemy się trochę rozpisać i wytłumaczyć Wam naszą filozofię. Spokojnie nie będzie zbędnego potoku słów.

MY JESTEŚMY, BO WY JESTEŚCIE


MY jesteśmy, bo WY jesteście oznacza, że tak jak WY czujemy silną potrzebę życia w zgodzie z naturą. Dlatego przestrzeń jaką Wam oferujemy jest wypełniona naturalnymi kosmetykami, pielęgnacją opartą o mądrość przyrody.

DBAMY O SKŁAD

Znacie piękno zawarte w naturze i chcecie z niego czerpać dla siebie i swojej rodziny, na co dzień. Przychodzimy więc do Was z kosmetykami, które zawierają bogactwo składników pochodzenia naturalnego. Składy kosmetyków nie są przypadkowe, wszystkie mają ukierunkowane działanie na skórę.

JESTEŚMY ŚWIADOMI, ODPOWIEDZIALNI ZA OTACZAJĄCY NAS ŚWIAT

Doceniamy postęp i nie chcecie rezygnować z najnowszych osiągnięć nauki. To naturalne. Współczesna nauka nie musi stać w opozycji do przyrody, a tak naprawdę jest oparta o prawa przyrody. Tą zasadą kierujemy się wybierając kosmetyki do naszego sklepu. Chcemy abyście otrzymywali z dobrodziejstw natury maksymalne korzyści dzięki nowoczesnej technologii kosmetycznej. Dlatego w naszym asortymencie znajdują się marki świadomie dobierające składniki, na podstawie analiz naukowych.

WY - NATURLOWERSI

Rozumiecie, że w kontakcie z naturą wzajemne poszanowanie jest podstawą wzrostu. Im bardziej szanujemy przyrodę, tym hojniej ona się nam odwdzięcza. Czujecie też, że Wasze codzienne wybory mają wpływ na planetę. Z tego powodu dokonujecie świadomych zakupów, oszczędzając energię, unikając produkcji śmieci. My również zwracamy uwagę na to, czy producenci korzystają ze składników dobrej jakości, np. pochodzących z upraw fair trade, nie poddawanych nadmiernej obróbce.

EKO - TO NASZ ŻYCIOWY WYBÓR

Oprócz wnętrza kosmetyku, liczy się także jego szata. W opakowaniach przykładamy wagę, aby były minimalistyczne, pochodziły z materiałów nadających się do recyklingu i wpisywały się w ideologię zero waste. Nie bez znaczenia jest fakt, czy producent testuje swoje produkty na zwierzętach oraz to czy kosmetyki są wegańskie. Wasze zakupy pakujemy w ekologiczne opakowania, często z odzysku żeby nic się nie marnowało. Naszą cegiełką do ochrony naturalnych zasobów jest rezygnacja z papieru gdzie to możliwe, dlatego paragony i korespondencję wymieniamy elektronicznie. Tam, gdzie jest to konieczne sięgamy po papier, kartony z recyklingu. Rezygnujemy z ozdobnych naklejek, kolorowych ulotek a jeśli nie czujesz potrzeby, to nie zasypiemy Cię zbędnymi próbkami. Zachęcamy do składania wspólnych zamówień w większym gronie.

CODZIENNIE PODĄŻAMY ZA WASZYMI POTRZEBAMI

Prawdziwym źródłem Waszego szczęścia zawsze będzie Wasza codzienność, Wasza natura. My dopasowujemy pielęgnację do Waszego stylu życia, Waszych warunków. Kosmetyki w naszym sklepie możecie wyszukać zaczynając od potrzeb Waszej skóry i włosów, ewentualnych problemów pielęgnacyjnych a najlepiej wedle przyjemnych rytuałów w jakich mogą kosmetyki nam towarzyszyć.

Wybór produktu na podstawie potrzeb Waszej skóry, włosów, problemów pielęgnacyjnych oraz rytuałów

Zakupy to dla Was drugorzędna sprawa, w życiu są ważniejsze sprawy. Nasza działalność nie kończy się na biznesie. Tym co wypracujemy dzielimy się wspierając akcje charytatywne. W przyszłości wspólnie zdecydujemy jakie. Gdzie tylko to możliwe korzystamy z lokalnych dostawców i usług. Na pierwszym miejscu są u nas zawsze polskie marki, bo wiemy, że to one tworzą sedno krajowej gospodarki.

Tworzymy dobry squad

Jesteśmy jednymi z pośród Was. Tworzymy niewielką ale solidną rodzinną firmę w niewielkim mieście u podnóża Gór Sowich. Produkty które sprzedajemy sprawdzamy na naszych atopowych, trądzikowych lub pomarszczonych skórach i w różnych warunkach – nie raz zobaczysz nasze twarze na zdjęciach z kosmetykami. Jesteśmy prawdziwi i naturalni. Nasze narady biznesowe obywają się przy rodzinnym stole a dzieci uczą się współodpowiedzialności niejednokrotnie towarzysząc nam w naszej działalności. Żyjemy tą firmą, czerpiemy z niej radość i możliwość egzystencji. Codziennie rano cieszymy się na spotkanie z Tobą, dlatego nigdy nie wahaj się, jeśli chcesz się z nami skontaktować. Każda sprawa jest ważna. Dzięki Wam stajemy się lepsi, macie wpływ na nasze działania.

Zespół MyWyEko

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl