0,00 zł (0) Twój koszyk
do kasy suma: 0,00 zł
Pielęgnacja cery dojrzałej jesienią 0
Pielęgnacja cery dojrzałej jesienią

Cera dojrzała wymaga szczególnej regeneracji po lecie. Wiąże się to z tym, że latem skóra jest narażona na wiele dla niej niekorzystnych czynników, jak  np. słońce, smog. Skóra z wiekiem regeneruje się coraz wolniej a procesy starzenia się skóry ciągle nabierają tempa. Przeczytaj, jak pielęgnować cerę dojrzałą jesienią aby wspomóc jej regenerację.

czytaj więcej
Pielęgnacja twarzy w ciąży 0
Pielęgnacja twarzy w ciąży

Jesteś w ciąży i zastanawiasz się czy nadal możesz stosować dotychczasową pielęgnację twarzy? Ciąża to wyjątkowy stan dla organizmu kobiety, może przebiegać bez  szczególnych przypadłości  ale może też wiązać się z dodatkowymi dolegliwościami m.in. skórnymi . Bez względu na przebieg ciąży, warto wiedzieć, na co można sobie w pielęgnacji twarzy pozwolić a czego lepiej unikać.  Koniecznie przeczytaj.

czytaj więcej
Szczotkowanie ciała na sucho w ciąży 0
Szczotkowanie ciała na sucho w ciąży

Nawet jeśli dobrze i bez dolegliwości przechodzisz ciążę, to często zastanawiasz się czy to co robisz na co dzień, jest bezpieczne dla Twojego maleństwa. Czy można farbować włosy w ciąży, czy można nosić paznokcie żelowe w ciąży – ciągle zadajesz sobie te i podobne pytania.  Jeśli masz wątpliwości również co do tego, czy szczotkowanie ciała na sucho jest wskazane w ciąży, to ten artykuł jest dla Ciebie.

czytaj więcej
Poranna pielęgnacja twarzy krok po kroku 0
Poranna pielęgnacja twarzy krok po kroku

Jeśli posiadasz na swojej półce kosmetycznej tylko żel do mycia twarzy i krem to możesz nie odpowiadać na wszystkie potrzeby Twojej skóry. W tym artykule dowiesz się jak rozbudować swoją pielęgnację, tak aby była odpowiednia do twojej cery.

czytaj więcej
Pielęgnacja twarzy krok po kroku 0
Pielęgnacja twarzy krok po kroku

Wielość kosmetyków dostępna obecnie na rynku z jednej strony cieszy a z drugie powoduje niepewność co do tego, jak ich używać, w jakiej kolejności, o jakiej porze dnia i do jakiej skóry. Z pomocą przychodzi nam metoda pielęgnacji wieloetapowej, która w przystępny sposób wyjaśnia, jak pielęgnować twarz krok po kroku. Poszczególne kroki pielęgnacyjne przybliżymy Ci w poniższym artykule, tak abyś mogła stworzyć dla siebie indywidualny plan pielęgnacji.

czytaj więcej
Szczotka do masażu ciała na sucho - jak wybrać właściwą 0
Szczotka do masażu ciała na sucho - jak wybrać właściwą

Na rynku istnieje obecnie ogromny wybór szczotek do szczotkowania ciała. W artykule skupiamy się na naturalnych szczotkach do masażu. Naturalne szczotki do masażu to takie, których trzonek jest wykonany z drewna a włosie pochodzi z odzwierzęcej lub roślinnej szczeciny. Przeczytaj, czym nalezy się kierować, żeby dobrze wybrać szczotkę dla siebie.

czytaj więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl