0,00 zł (0) Twój koszyk
do kasy suma: 0,00 zł

Co oznacza MY WY EKO?

Lunamoon to polska manufaktura naturalnych świec sojowych i wosków.

Gdybyśmy w kilku słowach mieli wyjaśnić genezę powstania Lunamoon, zgodnie odpowiemy: z miłości do świec. Brzmi banalnie? Nie dla nas!

Płomień ognia, również ten zamknięty bezpiecznie w granicach naszych świec, ma dla nas wymiar magiczny. Uwielbiamy tę niesamowitą atmosferę,  którą wokół siebie tworzy. Ogień towarzyszył człowiekowi od zarania dziejów i jest integralną częścią rozwoju ludzkości, a świece wynoszą jego rolę na zupełnie nowy poziom. Zmysł węchu jest jednym z najważniejszych w ludzkim ciele, a zapachy otaczają nas przez całe życie, na każdym jego etapie i w każdej sytuacji. Towarzyszą nam w chwilach podniosłych i w tych całkiem zwyczajnych. Stają się tłem niezapominanych wspomnień. Relaksują, odprężają, budują niepowtarzalną atmosferę, orzeźwiają i pobudzają do działania lub wręcz przeciwnie, otulają niczym ulubiony sweter i wyciszają. Łącząc fascynację płomieniem z miłością do wyjątkowych zapachów stworzyliśmy nasze dopieszczone w każdym calu produkty: świece sojowe zamknięte w szkle pochodzącym z polskich hut. Wybór szkła idealnego, które spełni nasze standardy i odpowiadać będzie nam jakością, było sztuką trudną, lecz zakończyło się sukcesem. Obecnie w naszym asortymencie znajdziecie ponadczasową biel oraz czerń, które bez trudu wpasują się w każde wnętrze delikatnie podkreślając jego wyjątkowość. Przyświeca nam duch minimalizmu, lecz dla pragnących urozmaicenia mamy dobrą wiadomość. W naszym sklepie znajdziecie również wyjątkowe świece oprawione szkłem w kolorze roku ogłaszanym przez Instytut Pantone, który z powodzeniem wyznacza trendy, za którymi podąża współczesny świat.

Dlaczego nasze świece są tak wyjątkowe? Stworzone zostały z bezpiecznego dla alergików wosku sojowego, który podczas spalania nie dymi oraz nie emituje szkodliwych toksyn. Ponadto wosk jest w 100% pochodzenia naturalnego, podlega biodegradacji, nie był testowany na zwierzętach, nie zawiera pochodnych ropy naftowej, jest wolny od pestycydów czy herbicydów. To, co jednak naprawdę wyróżnia nasze produkty to oryginalne kompozycje zapachowe stworzone przez najlepszych perfumiarzy. Powiadają, że o gustach się nie dyskutuje, ale jesteśmy przekonani, że wśród naszego asortymentu każdy Klient odnajdzie zapach idealny. Dla siebie. Dla swoich bliskich. Dla swojego domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl