Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Krem ultranawilżający do cery trądzikowej Uczep Trójlistny 30g

Krem ultranawilżający do cery trądzikowej Uczep Trójlistny 30g

Kod produktu: FITO640220
  • wygładza,nawilżające,matujące,łagodzi podrażnienia
29,76 zł
/ szt. brutto
lub
Dodaj do listy zakupowej
Szybkie zakupy 1-click(bez rejestracji)
Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie
30 dni na zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Uczep trójlistny to delikatny krem nawilżający o świeżej nucie ziołowej. Łagodzi objawy trądzikowe, nawilża, lekko matuje i przygotowuje cerę do makijażu.

Polecany do: cery trądzikowej, mieszanej, skłonnej do wyprysków.

Składniki aktywne: olej z czarnuszki siewnej, woda lawendowa, skwalan, świeży ekstrakt z uczepu, bratka i nagietka, bisabolol, witamina B3, sól cynku.

Działanie: łagodzi objawy trądzikowe, matuje, nawilża, wygładza.

Składniki aktywne pod lupą:

* Olej z nasion czarnuszki siewnej - jest skarbnicą niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin A, C i E, biotyny, beta-karotenu, steroli i mikroelementów. Jako jeden z nielicznych olejów jest stosowany w pielęgnacji cery trądzikowej. Wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i antywirusowe. Zmiękcza naskórek, zmniejsza przebarwienia i zaczerwienienia. Wspomaga gojenie zmian skórnych, zapobiega powstawaniu blizn potrądzikowych.

* Skwalan z trzciny cukrowej -  jest cenną substancją oleistą, pochodną skwalenu obecnego w skórze ludzkiej i włosach. Skwalan ma lekką, transparentną konsystencję, jest bezzapachowy, dobrze się wchłania i zwiększa przeznaskórkowy transport składników aktywnych. Nie jest komedogenny, rozmiękcza sebum, który blokuje ujścia gruczołów łojowych.

* Woda lawendowa – działa antybakteryjnie, poprawia mikrokrążenie. Lepsze mikrokrążenie powoduje szybsze usuwanie zanieczyszczeń oraz metabolitów bakterii odpowiedzialnych za trądzik.

* Wyciąg z liści uczepu trójlistnego, bratka i nagietka – działa antybakteryjnie i oczyszczająco, łagodzi stany zapalne.

* Alfa-bisabolol – jest naturalnym składnikiem wyciągu z rumianku rzymskiego, działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Bisabolol chroni przed powstawaniem zaczerwień, ułatwia gojenie się skóry. Jest promotorem przenikania innych substancji czynnych.

* Kwas hialuronowy – w odpowiednim stężeniu nawilża i wygładza naskórek.

* Witamina B3 (inaczej witamina PP) – ma wiele pożytecznych działań. W pielęgnacji cery trądzikowej zmniejsza objawy trądzikowe i wydzielanie sebum, czyli działa matująco.

* Glukonian cynku – oczyszcza cerę i hamuje rozwój drobnoustrojów. Matuje i reguluje wydzielanie sebum.

Kosmetyk naturalny i wegański. Zawartość składników aktywnych i naturalnych wynosi. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed słońcem.

Dowiedz się więcej:

W kremie Uczep trójlistny zastosowano odpowiednio przygotowany świeży wyciąg z ziół tradycyjnie stosowanych przy redukcji trądziku. Badania aparaturowo-aplikacyjne produktu modelowego z wyciągiem z uczepu trójlistnego wykazały, iż po 4-tygodniowej aplikacji zmiany trądzikowe oraz wydzielanie sebum zostały zredukowane, zmniejszyło się też zaczerwienienie twarzy.

Jeżeli w planach masz makijaż, najpierw umyj twarz delikatnym żelem ziołowym do cery tłustej Fitomed, potem nałóż krem Uczep trójlistny. Po wchłonięciu, kiedy cera będzie matowa i zdrowo napięta, czas na podkład lub puder. Krem zapobiega bezpośredniemu kontaktowi skóry ze składnikami kosmetyków kolorowych, a wieczorem cera pod makijażem nie będzie tak zmęczona.

Sposób użycianiewielką ilość kremu nanieś na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu. Stosuj 1-2 razy dziennie.

Marka
Symbol
FITO640220
Kod producenta
5907465640220
Pojemność
30 g
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 245 opinii
pixel